Celebrity Cruises

Celebrity Cruises pakub klassikalist kruiisielamust – täiuslik teenindus ja personaalne lähenemine klientidele (reisijate ja meeskonna suhe on 2:1), avarad ja luksuslikud kajutid, kõrgtasemel kokakunst laeva restoranides.
Kruiise korraldatakse 12 erinevas piirkonnas maailmas: Alaska, Austraalia ja Uus-Meremaa, Bahama saared, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibi meri, Euroopa, Galapagose saar, Hawaii, Põhja-Ameerika Vaikse ookeani rannik, Panama kanal, Lõuna-Ameerika ning kruiisid üle Atlandi ookeani.

Celebrity Cruises laevastiku laevad on jagatud nelja klassi: Edge, Solstice, Millennium, Xpedition.

Celebrity Cruises`e laevad:

 • Celebrity Beyond – saabub 2022
 • Celebrity Apex – valmis 2020
 • Celebrity Flora (100 reisijat) luksusjaht ekspeditioonikruiisideks Galapagosel. Ehitusaasta mai 2019.
 • Celebrity Edge (2908 reisijat)
 • Celebrity Reflection (2886 reisijat)
 • Celebrity Solstice (2850 reisijat)
 • Celebrity Silhouette (2886 reisijat)
 • Celebrity Eclipse (2850 reisijat)
 • Celebrity Equinox (2850 reisijat)
 • Celebrity Infinity (2046 reisijat)
 • Celebrity Millennium (2034 reisijat)
 • Celebrity Constellation (2038 reisijat)
 • Celebrity Summit (2034 reisijat)
 • Celebrity Xpedition (92 reisijat)
 • Celebrity XplorationSM (16 reisijat)

Restoranid

Celebrity Cruises laevadel on erinevad einestamisvõimalused. Einestada saab pearestoranis, erirestoranides, laeva tekil ja kohvikutes.

Pearestoranis (Main Dining Room) kohtub vana Hollywoodi glamuur kaasaegse dekooriga. Pearestoranis pakutav on kruiisi hinna sees ning menüü muutub igal õhtul pakkudes erinevaid roogasid eri maailma nurkadest.

Murano restoranis pakutakse kaasaegseid roogasid prantsuse köögist. Murano restoran on Celebrity Eclipse, Equinox, Reflection, Silhouette, Solstice ja Century laevadel.

Tuscan Grille restoran on pühendunud itaalia hõrgutistele. Restoran on Celebrity Eclipse, Equinox, Reflection, Silhouette ja Solstice laevadel.

Qsine on ülimoderne restoran, kus toitu tellitakse iPadiga ning toitu serveeritakse teisiti kui mujal. Unikaalsete roogade hulka kuuluvad näiteks sushi pulgakommid ja popkorniga kala. Qsine restoran on Celebrity Eclipse, Reflection, Silhouette, Infinity, Millennium ja Summit laevadel.

Silk Harvest on restoran, kus pakutakse roogasid Hiinast, Jaapanist, Taist ja Vietnamist. Silk Harvest on Celebrity Equinox, Silhouette ja Solstice laevadel.

The Alcoves koosneb kaheksast cabana’st, kus saab kuni neli inimest privaatselt einestada. Igas alkoovis on mahe valgus, jahutatud rätikud, muusikaga iPad, mängud ja WiFi. Siia saab tellida isegi spaateenuseid. Alkoovidesse saab tellida toitu igast laeva restoranist ning see saabub pikniku-stiilis. See võimalus on saadaval Celebrity Reflection ja Silhouette laevadel.

Lawn Club Grill on välirestoran, kus saate kai se grillida. Lawn Club Grill on Celebrity Reflection ja Silhouette laevadel.

SS Normandie restoran on teemarestoran Celebrity Summit laeval. SS Olympic on restoran Celebrity Millennium laeval. SS United States on ajalooline teemarestoran Celebrity Infinity laeval.

Oceanview Café pakutakse erinevaid roogasid igast maailma nurgast. Toitude hulka kuuluvad muuhulgas pastad, pizzad, sushi, aasia road.

Aquaspa Café on spaast inspireeritud restoran, kus saab proovida maitsvaid ja tervislikke roogasid.

Pool Mast Bar asub basseini ääres ning on ideaalne pärastlõunaste suupistete jaoks.

Tegevused pardal

Celebrity Life programm jaotab parda tegevused nelja kategooriasse: Taaselustu, Mängi, Õpi ja Maitse.

Maitse – tegevuste hulka kuuluvad staarkokkade kokandusvõistlus, ‘milliseid veine milliste roogadega juua’ kursus jt.

Õpi – pardal saab osaleda tantsutundides, kunstitundides ja õppida keeli.

Taaselustu – tegevuste hulka kuuluvad jooga, boot camp kursus ja tervisliku eluviisi seminarid.

Mängi – mängige võrkpalli, korvpalli, minigolfi, lauatennist või hoopis videomängusid. Osaleda saab ka viktoriinidel.

Celebrity laevadel on ka kasiinod, mitmed baarid ja salongid.

Lastele

Kõigil Celebrity Cruises laevadel (v.a. Xpedition) on olemas lastele mõeldud programmid ja meelelahutus. Lasteprogrammid on lastele vanuses 3-17 eluaastat ning on jagatud 5 vanusegruppi: Ship Mates (3-5-aastased), Celebrity Cadets (6-8-aastased), Ensigns (9-11-aastased) ning Admiral T’s (12-14-aastased ja 15-17-aastased). Laevadel (v.a. Xpedition) on ka Toddler Time programm, mis on mõeldud alla 3-aastastele lastele.

Meelelahutus

Nagu teistel kruiisilaevadel on ka Celebrity Cruises laevadel live show’d ja elav muusika. Erinevatel laevadel on erinevad programmid, mis vahetuvad olenevalt kruiisist ja sihtkohtadest.
Celebrity Cruises laevadel saab tähistada kõiki sündmusi alates pulmadest, mesinädalatest, aastapäevadest kuni sünnipäevade ja perekonna kokkutulekuteni.

Oluline info

Mida sisaldab Celebrity Cruises kruiiside tavapakett?
Paketi hind sisaldab peaaegu kõike, mis on pardal saadaval: majutust kajutis, igapäevaseid hommiku-, lõuna- ja õhtusööke ning suupisteid kogu laevas. Pakett sisaldab ka kõiki pardalolevaid tegevusi ja etendusi. Lisatasu eest on saadaval õhtusöögid erirestoranides, ekskursioonid sihtkohtades, spaateenused, telefonikõned, fotod, videomängud, Interneti kasutamine ja alkohoolsed joogid.

Kui vana peab laps olema kruiisil reisimiseks?
Enamikel kruiisidel osalemiseks peab laps olema reisi alguskuupäeval vähemalt 6-kuune. Hawaii, Vaikse ja Atlandi ookeani ületamise kruiisidel, valitud Lõuna-Ameerika ja Austraalia kruiisidel peab laps olema reisi alguskuupäeval vähemalt 1-aastane.

Mida kanda õhtusöögil?
Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast. Üldiselt ei kanta restoranides ujumisriideid või õlapaeltega pluuse. Paljudel kruiisidel toimuvad ka õhtusöögid, kus kantakse ülikondi ja pidulikke riideid, näiteks kapteni õhtusöök.

Alkohol
Alkoholi ostmiseks ja tarbimiseks peab Lõuna-Ameerika, Euroopa, Aasia, Austraalia ja Uus-Meremaa kruiisidel olema vähemalt 18-aastane. Põhja-Ameerika kruiisidel peab alkoholi ostmiseks ja tarbimiseks olema vähemalt 21-aastane. Pardale toodud alkoholi ei tohi tarbida avalikes kohtades. Reisijatelt, kes toovad oma veini või šampanja õhtusöögilauda palutakse maksta lisatasu $25 pudeli kohta.

Lisainfot Celebrity Cruises kruiisilaevade kohta leiate: www.celebritycruises.com

Oma kruiisisoov saatke aadressile: tartu@mycwt.com

Galerii

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis