Princess Cruises

Princess Cruises on suuruselt maailma kolmas kruiisifirma, mille alustas tegevust 1965 aastal ja mille 16 kaasaegset laeva seilavad kõikides maailma piirkondades enam kui 100 marsruudil viies reisihuvilisi kõigile seitsmele kontinendile ja ligi 300 sihtkohta. Kruiise on alates 7 kuni 100 päevani.

Kruiiside loetelus on Kariibi meri, Alaska, Panama kanal, Euroopa, Mehhiko, Lõuna-Ameerika, Austraalia/Uus-Meremaa, Vaikse ookeani lõunaosa, Hawaii, Tahiti ja Prantsuse Polüneesia, Aasia ja India, Aafrika, Kanada ja ümbermaailma kruiisid.

Kruiisielamuse muudab täiuslikuks maapealne mitmekesine ekskursiooniprogramm Adventures Ashore®, mis hõlmab enam kui 2000 ekskursiooni.

Princessi laevade iseloomustamiseks kehtib ütlus: “Big Ship Choice, Small Ship Feel” (suurte laevade valikud ja väikeste laevade atmosfäär), mis tähendab seda, et laevade teenindus ja varustatus on sama personaalne ja luksuslik kui kõrgema kategooria hotellides – alates 24-tunni toateenindusest kuni shokolaadikompvekkideni padjal. Hoolimata laevade suurusest on nende kõikide avalikud ruumid äärmiselt õdusad ja kaasaegse sisekujundusega.

Princess laevadel on rõduga kajutite arv üks suurimaid kogu kruiisimaailmas.

Princess Cruises on maailma juhtiv Alaska kruiiside ja tuuride korraldaja, kellel on piirkonnas kaheksa kruiisilaeva, viis metsamajakest, deluxe bussid ja luksuslikud rongivagunid – kõik see võimaldab üheks terviklikuks reisielamuseks siduda kruiisi ja Alaska metsiku looduse avastamise.

Princess Cruises sai kuulsaks 1977 aastal olles legendaarse telesarja “The Love Boat” võttekoht. Ka täna on Princess soositud armunute ja pulmapaaride seas. Princess oli esimene laev, mille pardal saab end lasta kaptenil paari panna.

Princess Cruises laevad:

 • Discovery Princess (3660 reisijat) – tulekul 2021
 • Enchanted Princess (3660 reisijat) – valmis 2020
 • Sky Princess (3660 reisijat) – valmis 2019
 • Caribbean Princess (3140 reisijat)
 • Regal Princess (3560 reisijat)
 • Coral Princess ( 1970 reisijat)
 • Royal Princess (3600 reisijat)
 • Crown Princess (3080 reisijat)
 • Ruby Princess (3080 reisijat)
 • Sapphire Princess (2670 reisijat)
 • Diamond Princess (2670 reisijat)
 • Emerald Princess (3080 reisijat)
 • Grand Princess (2600 reisijat)
 • Island Princess (1970 reisijat)
 • Majestic Princess (3560 reisijat)

Restoranid

Princess Cruises pakub kahte erinevat hinnas sisalduvad einestamise valikut. Anytime Dining on võimalus einestada kellega soovite ja millal soovite (17.30 – 22.00). Saate valida laua kahele ühel õhtul ja einestada grupiga järgmisel. Teenust on saadaval enamikel laevadel. Traditsiooniline einestamine on klassikaline kruiisikogemus. Saate õhtust süüa samal ajal igal õhtul (kas kell 18.30 või 20.30) samas lauas. See on ideaalne võimalus tutvuda teiste reisijate ja teenindajatega. Horizon Court Buffet on restoran, kus pakutakse roogasid maailma erinevatest piirkondadest.

Alfredo’s Pizzeria on restoran, kus pakutakse gourmet pizzasid. International Café asub aatriumis ning on avatud ööpäev läbi. Siin pakutakse suupisteid, salateid, suppe ja magustoite. Vines on aatriumis asuv veinibaar. Kui ostate siin veini saate tasuta tellida sushit või tapaseid. Gelato on valitud laevadel asuv jäätisebaar.

Tekil asuvas Pizzeria’s saate tellida erinevaid pizzasid. Burger & Hot Dog Grill’is pakutakse muuhulgas värskelt valmistatud hamburgereid, grillitud kanavõileibu ja friikartuleid.

Lisaks on laevas olemas 24 tundi saadaval olev toateenindus.

Tegevused pardal

The Sanctuary on ala laevas, kus saab nautida rahu ja vaikust ning soovi korral pakutakse siin ka massaaže ja muid teenuseid. Scholarship@Sea on programm, mille tegevuste hulka kuuluvad kokandustunnid, arvutitunnid ja palju muud. Princess’i laevadel saab tegeleda selliste spordialadega nagu golf, lauatennis, korvpall ja võrkpall. Laevades on olemas ka jõusaalid ja võimalus tasuta osaleda Zumba tundides. Laevades on olemas ka kasiinod.

Lastele

Lapsed vanuses 3-17 saavad osaleda paljudes erinevates tegevustes. Olemasolevate tegevuste hulka kuuluvad näiteks kunstiprojektid, filmide vaatamine, pizzapeod, karaoke ja videomängude mängimine. Lapsed on jagatud kaheks grupiks: 3-12-aastased ning 13-17-aastased.

Meelelahutus

Princess Cruises laevadel toimuvad õhtuti imelise koreograafia ja muusikaga show’d. Kuna sel aastal tähistab laevafirma oma 50ndat aastapäeva on programmi lisatud ka tribüütbändid. The Voice of the Ocean on meelelahutusprogramm, mis toimib samal põhimõttel kui TV show The Voice. Movies Under the Stars on basseini ääres asuv kino – siin saavad reisijad vaadate uusimaid filme värskes õhus. Õhtuid saab veeta ka tantsides, karaoket lauldes või komöödia show’del.

Princess Cruises laevadel korraldatakse ka erinevaid teemapidusid, olgu selleks kas Kuldsed Kuuekümnendad või Kantripeod.

Sündmuste tähistamine

Princess Cruises laevadel pakutakse sündmuste tähistamiseks erinevaid võimalusi ja pakette, olgu selleks kas sünnipäeva või mesinädalate tähistamine.

Tähtis info

Mida sisaldab Princess Cruises kruiiside tavapakett?
Paketi hind sisaldab peaaegu kõike, mis on pardal saadaval: majutust kajutis, igapäevaseid hommiku-, lõuna- ja õhtusööke, jooke restoranides, suupisteid ja jäätiseid. Pakett sisaldab ka kõiki pardalolevaid tegevusi ja etendusi. Lisatasu eest on saadaval ekskursioonid sihtkohtades, spaa teenused, telefonikõned, fotod,, Interneti kasutamine ja alkohoolsed joogid.

Kui vana peab laps olema kruiisil reisimiseks?
Alaska, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibi mere, Euroopa, Mehhiko ja Panama kanali kruiisidel osalemiseks peab laps olema kruiisi väljumise kuupäeval vähemalt 6-kuune. Aafrika, Antarktika, Aasia, Austraalia ja Uus-Meremaa, India, Lõuna-Ameerika, Okeaania, Hawaii, Tahiti, Atlandi ületamise ning ümber maailma kruiisidel peab laps olema vähemalt 1-aastane.

Mida kanda õhtusöögil?
Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast. Üldiselt ei kanta restoranides ujumisriideid või õlapaeltega pluuse. Paljudel kruiisidel toimuvad ka õhtusöögid, kus kantakse ülikondi ja pidulikke riideid, näiteks kapteni õhtusöök.

Alkohol
Alkoholi ostmiseks ja tarbimiseks peab olema vähemalt 21-aastane. Suurbritanniast alguse saavatel kruiisidel on vanusepiirang 18. Pardale toodud alkoholi ei tohi tarbida avalikes kohtades. Reisijatelt, kes toovad oma veini või šampanja õhtusöögilauda palutakse maksta lisatasu $15 pudeli kohta (ühe veini või šampanja eest reisi kohta ei pea lisatasu maksma).

Princess Cruises on maailma ühe suurima Carnival` puhkusekorporatsiooni liige.
www.princess.com

Oma kruiisisoov saatke aadressile: tartu@mycwt.com

Galerii

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis