Holland America Line

Holland America Line on ligi 150-aastase kogemusega kruiisifirma. Kruiisifirma laevastikku kuulub 11 laeva, millega pakutakse aastas üle 500 kruiisi 350-sse sadamasse rohkem kui sajas riigis.

Marsruudid viivad reisijaid Antarktikasse, Austraaliasse, Uus-Meremaale, Aasiasse, Kariibi merele, Bermudale, Alaskale, Mehhikosse, Kanadasse, Kesk-Ameerikasse ja Euroopasse. Lisaks on võimalik kruiisifirmaga seilata ümbermaailmareisil.

Holland America Line pakub mugavaid laevu, suurepärast teenindust, fantastilisi söögielamusi, mitmekülgseid tegevusi laevadel ja erinevaid reisiprogramme kogu maailmas. Just innovatiivsus ja pakutavad mugavused on need, miks Holland America Line on üks kõrgeimalt hinnatud kruiisifirmasid maailmas. Lisaks on nad tuntud keskkonnasõbralikkuse poolest.

Holland America Line’ile kuuluv saar Half Moon Cay on ajakirja Porthole Cruise poolt valitud 11 aastat järjest parimaks erasaareks. Half Moon Cay asub Bahama saarestikus Little San Salvadori saarel. Kuna tegemist on rahvusvahelise linnukaitsealaga, on 98% saarest puutumata loodusega. Saare laguunis saavad külastajad sööta raisid ja tegeleda erinevate veespordialadega.

Holland America Line pakub suurepärast kruiisikogemust kõigis vanuses reisijatele – kruiisid on sobivad peredele, paaridele ja ka vanematele või üksinda reisijatele.

Holland America Line laevad:

 • Eurodam (2104 reisijat)
 • Koningsdam (2650 reisijat)
 • Nieuw Amsterdam (2106 reisijat)
 • Noordam (1924 reisijat)
 • Oosterdam (1916 reisijat)
 • Rotterdam (1404 reisijat) – valmib 2021
 • Nieuw Statendam (1260 reisijat)
 • Volendam (1432 reisijat)
 • Westerdam (1916 reisijat)
 • Zaandam (1432 reisijat)
 • Zuiderdam (1916 reisijat)

Restoranid

Väga hinnatud Holland America Line’i laevadel on erirestoran The Pinnacle Grill, mis pakub elegantset õhtustamisvõimalust, innovatiivset menüüd ja kvaliteetset veinide valikut. Intiimse atmosfääriga restoran on ideaalne romantiliseks õhtusöögiks ja eriliste sündmuste tähistamiseks. Restoranis õhtustades kehtib lisatasu $25, lõunastades $10. Igal reisil on vähemalt üks õhtu An Evening at Le Cirque, mil korraldatakse õhtusöök koostöös kuulsa Le Cirque restoraniga. Rotterdam laeva pardal on Taste of De Librije üritus (kord kruiisi vältel), mille menüü on koostanud Michelini tähega pärjatud kokk Jonnie Boer ($69). Canaletto restoran on ideaalne itaalia köögi sõpradele ($10). Tamarind restoran (Eurodam ja Nieuw Amsterdam laevadel) pakub suurepäraseid aasia hõrgutisi ($15).

Tegevused pardal

Holland America laevadel leidub palju tegevusi igaks päevaks. Laevadel on olemas Culinary Arts Center, kus saab osa võtta näiteks kokandustundidest ja veini degusteerimistest. Digital Workshop’is saab õppida digifotograafiat ning kuidas videosid toimetada. Greenhouse Spa ja Salon’is on võimalus lõõgastuda erinevate teraapiate ja massaažidega või miks mitte külastada juuksurisalongi. On Location on programm, mille raames saab õppida terastrumme mängima, osaleda tai chi trennides, hula või tango tundides – kõik olenevalt millises regioonis kruiisilaevad seilavad. Kõigil laevadel on olemas täisvarustuses jõusaalid, toimuvad aeroobika, jooga ja pilatese tunnid, saab mängida korvpalli, tennis, lauatennist, võrkpalli ning ms Prinsedamil saab ka golfi mängida. Igal laeval on ka suurepärased kunstikollektsioonid ja -galeriid.

Lastele

Holland America laevadel on palju tegevusi ka lastele vanuses 3 kuni 17. eluaastat. Kõigil lastega seotud tegevustel hoiavad silma peal meeskonnaliikmed kindlustamaks laste heaolu. 3-7-aastased lapsed saavad osaleda sellistes tegevustes nagu aardejahid, kunstitunnid, jäätisepeod ja jututoad. 8-12-aastastele lastele toimuvad näiteks Xbox’I turniirid ja karaokepeod. 13-17-aastased saavad osaleda miksoloogiatundides, spordivõistlustel, hiphopi tantsutundides ja vaid teismelistele mõeldud pidudel. Lapsed saavad osaleda ka kokandustundides.

Meelelahutus

Holland America laevadel toimuvad imelised tantsuetendused, saab kuulata elavat muusikat ning miks mitte kasiinos õnne proovida. Igal õhutl pärast õhtusööki toimuvad show’d, mille hulka kuuluvad kontserdid, mustkunstietendused ning muusikalid. Igal laeval toimuvad ka Tantsu Tähtedega etendused. Osadel laevadel on olemas ka B. B. King’s Blues Club, kus saab nautida bluusi. Osadel laevadel on välitekil hiiglaslik ekraan, kus kinoõhtuid veeta. Laevadel on ka suur kataloog DVD’sid, mida saab kajutis vaadata.

Sündmuste tähistamine

Laevadel on võimalik pidada pulmi või tähistada teisi sündmusi. Pakkumisel on palju erinevaid pulmapakette.

Tähtis info

Mida sisaldab Holland America kruiiside tavapakett?
Paketi hind sisaldab majutust kajutis ning igapäevaseid hommiku-, lõuna- ja õhtusööke. Pakett sisaldab ka kõiki pardalolevaid tegevusi ja etendusi. Lisatasu eest on saadaval ekskursioonid sihtkohtades, spaateenused, telefonikõned, fotod, transfeerid, maksud, jootraha ja alkohoolsed joogid.

Kui vana peab laps olema kruiisil reisimiseks?
Tavakruiisidel reisivad lapsed peavad olema vähemalt 6-kuused, Atlandi ookeanit ületavatel kruiisidel 1-aastased (arvestatakse alates reisi esimesest päevast). Laevade pardal on eriprogrammid üle 3-aastastele lastele ja võimalus ka lapsehoidjad teenuse kasutamiseks.

Mida kanda õhtusöögil?
Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast. Üldiselt ei kanta restoranides ujumisriideid või õlapaeltega pluuse. Paljudel kruiisidel toimuvad ka õhtusöögid, kus kantakse ülikondi ja pidulikke riideid, näiteks kapteni õhtusöök.

Alkohol
Reisijatel on keelatud alkohoolsete jookide pardale toomine (v.a. vein ja vahuvein). Alkohoolsed joogid, mis on ostetud pardalolevast duty free poest või sadamast tuleb anda hoiule ning need tagastatakse reisijale kruiisi viimasel päeval. Pardale võib tuua limiteerimata koguses veini ja vahuveini. Kui viite oma veini ja/või vahuveini restorani või baari, kehtib korgitasu $18/pudeli kohta. Alkohoolsete jookide ostmiseks või tarbimiseks Holland America Line laevadel peab olema vähemalt 21-aastane.

Lisainfot sihtkohtade ja kruiisilaevade kohta leiate www.hollandamerica.com.

Lisainfo ja tellimine: tartu@mycwt.com.

Galerii

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis