Disney Cruise Line

Kui Disney Cruise Line alustas aastal 1999 oli nende eesmärk muuta kruiisindus tõeliseks elamuseks kogu perele.

Neljal Disney Cruise Line’i laeval on unikaalne äratuntav dekoratiivsete kuldsete keerdudega disain. Disney Magic, Disney Wonder, Disney Dream ja Disney Fantasy laevad on segu elegantsist ja lõbususest ning kõik laevad ehitati spetsiaalselt mõeldes perekondadele. Laevadega saate seilata eksootilistesse sihtkohtadesse kogu maailmas. Igal Disney laeval on restoranid, ööklubid, poed ja meelelahutusasutused, mis muudavad nii suurte kui väikeste reisijate kruiisikogemuse unustamatuks. Disney Cruise Line on valinud oma kruiiside toimumiskohtadeks põnevaimad piirkonnad kogu maailmas.

Disney Cruise Line’i laevad seilavad paljudesse kaunitesse paikadesse kogu maailmas, sh Alaskale, Kariibi mere ja Bahama saartele, Euroopasse, Kalifornia rannikule, Kanadasse ja Uus-Inglismaale, Hawaiile, Mehhikosse ja Panama kanalisse. Lisaks toimuvad ka Atlandi ookeani ületuskruiisid.

Disney kruiiside parimaks sadamaks peetakse Castaway Cay’d, mis on Disney erasaar Bahama saartel. Sarnaselt firma laevadele on ka saar jagatud erinevateks aladeks. Saarel asuvad vaid täiskasvanutele, vaid teismelistele ning vaid peredele mõeldud rannad.

Disney Cruise Line laevad:

  • Disney Dream (2500 reisijat)
  • Disney Fantasy (2500 reisijat)
  • Disney Magic (2700 reisijat)
  • Disney Wonder (2700 reisijat)

Disney Cruise Line pakub lõbusaid tegevusi igas vanuses reisijatele. Laevadel leidub tegevusi täiskasvanutele, perekondadele ja otseloomulikult on laevadel parimad lastele mõeldud programmid. Perekonnad saavad kogeda ka unikaalset ringleva õhtusöögi kogemust sellistes restoranides nagu Animator’s Palate ja sellistes täiskasvanutele mõeldud restoranides nagu Palo ja Remy (ainult Dream ja Fantasy laevadel).

Restoranid

Söömine ja kruiisireisid käivad käsikäes. Disney Cruise Line’i laevadel valmistatakse süüa ööpäev läbi. Laevadel on olemas järgmised einestamise variandid: pearestoranid (ringlevad), vaid täiskasvanutele mõeldud einestamine, tavaeinestamine, kiirteenindusega restoranid ja toateenindus. Einestamine Disney Cruise Line’i laevadel on elamuseks kogu perele.

Pearestoran (Main Dining – Rotational) – Disney ringleva restorani süsteemiga istuvad reisijad igal õhtul erinevas restoranis (laeval on kolm pearestorani). Teenindajad liiguvad koos reisijatega.

Vaid täiskasvanutele mõeldud einestamine (Adult Exclusive Dining) – otsite romantilist ja luksuslikku einestamise kogemust? See variant on võimalik vaid üle 18-aastastele reisijatele.

Tavaeinestamine (Casual Dining) – lõõgastavama kogemuse jaoks proovige Disney Cruise Line’i tavaeinestamise varianti. Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi ajal on valida buffet’ einestamise ja tellitud toitude vahel. Tavaeinestamine toimub kas siseruumides või välitekil.

Kiirteenindusega restoranid (Quick Service) – kiirteenindus Disney Cruise Line’i laevadel on väga sarnane kiirele teenindusele Walt Disney World’is: hamburgerid, hot dog’id, võileivad, pizza’d, pagaritooted, krõbinad jne. Kiire teenindus on saadaval kogu päeva jooksul hommikust hiliste õhtutundideni.

Toateenindus (Room Service) – kuidas kõlavad hommikusöök rõdul või hilisõhtune suupiste kajutis? Toateenindus on saadaval ööpäev läbi.

Kõigil neljal Disney Cruise Line’i laeval on sellised einestamise variandid nagu Animator’s Palate – kaasaegne Vaikse ookeani saarte, Kalifornia ja Aasia roogadest inspireeritud köök; Palo – itaalia delikatessid (siin einestamise eest kehtib lisatasu $20 inimese kohta, laud tuleb eelnevalt reserveerida); Preludes – kiirteeninduse restoran Walt Disney teatri kõrval.

Disney Dream ja Disney Fantasy laevade teiste restoranide hulka kuuluvad Enchanted Garden – kontinentaalne köök; Royal Palace või Royal Court – Disney printsessidest inspireeritud restoranid; Remy – prantsuse köök, kõige luksuslikum einestamise kogemus Disney Cruise Line’i laeval (restoranis on olemas lisatasu eest ka privaatne Gusteau Room – $50-$75 inimese kohta. Restoranis peab kohad reserveerima); Cabanas – Kalifornia ranna temaatikaga sise- ja välisrestoran; Eye Scream Treats ja Frozone Treats – kaks kiirteeninduse restorani, mis pakuvad külmutatud suupisteid ja jäätiseid; Flo’s Café – kiirteeninduse restoran, millel on kolm söögikohta: Luigi’s Pizza, Tow Mater’s Grill ja Fillmore’s Favorites.

Disney Magic ja Disney Wonder laevade teiste restoranide hulka kuuluvad Parrot Cay – Kariibi mere saartest inspireeritud köök; Goofy’s Galley – kiirteeninduse restoran; Pinocchio’s Pizzeria – välirestoran, kus pakutakse pizzat päev läbi; Pluto’s Dog House – kiirteeninduse restoran.

Disney Magic laeval on lisaks sellised restoranid nagu Lumiere’s – hommiku- ja lõunasöök on ameerika köök, õhtusöök on prantsuse köök; Cabanas – “Kalapoeg Nemo” animatsioonist inspireeritud restoran

Disney Wonder laeval on lisaks sellised restoranid nagu Triton’s – hommiku- ja lõunasöök on ameerika köök, õhtusöök on prantsuse köök; Beach Blanket Buffet – ameerika ja rahvusvaheline köök.

Tegevused pardal

Kõigil Disney Cruise Line’i laevadel on magevee basseinid lastele, perekondadele ja täiskasvanutele. Lisaks on laevadel erinevad basseinid ja veeliumäed. Sealhulgas AquaDuck Disney Dream ja Fantasy laevadel – läbipaistev veetoru, mis viib reisijad põnevale teekonnale laeva külje peal. Kupi bassein Disney Magic ja Wonder laevadel on kahe jacuzzi’ga peabassein, mis on ideaalne koht kus vanemad saavad lõõgastuda samaaegselt oma lastel silma peal hoides. Quiet Cove Pool on vaid täiskasvanutele mõeldud bassein kõigil Disney laevadel.

Igal Disney Cruise Line’i laeval on spa, juuksurisalong ja uusima varustusega jõusaal. Chill Spa’s pakutakse erinevaid spetsiaalselt teismelistele mõeldud teenuseid, sh näo- ja kehahooldused ja maniküürid.

Lastele

Disney Dream, Disney Magic ja Disney Wonder laevade pardal asuvad lasteruumid, suurepärased Disney temaatikaga etendused, basseini- ja tekipeod ning kohtumised Disney tegelastega.

Noorte tegevused ja klubid: kohad, kus igas vanuses lapsed saavad osaleda põnevates tegevustes ja mängudes ning omavahel suhelda.
Tegelastega tutvumine: lapsed saavad tutvuda klassikaliste ja kaasaegsete Disney tegelastega.
Etenduste hulka kuuluvad Broadway stiilis Disney muusikalid.
Filme näidatakse Buena Vista teatris Disney digitaalses 3D kinos ja suurel ekraanil Kupi või Donaldi basseini kohal.
Basseinide hulka kuuluvad Kupi ja Donaldi bassein ning Miki bassein, kus on ka veeliumägi.
Lugege Personal Navigator lehte, kus on laste ja teismeliste programmid kirjas pealkirjade “Just for the Kids” (lastele) ja “Teens” (teismelistele) all.

Meelelahutus

Disney Cruise Line’i laevad pakuvad lõputuid meelelahutuse võimalusi kõigile reisijatele olenemata vanusest.

Erinevatel laevadel toimuvad erinevad etendused. Nende hulgas on All Aboard: Let the Magic Begin (Disney Magic), Disney’s Believe (Disney Dream), Disney’s Aladdin – A Music Spectacular (Disney Fantasy) ja Toy Story – The Musical (Disney Wonder). Lisaks saavad nooremad ja vanemad reisijad kohtuda erinevate Disney tegelastega sealhulgas Miki Hiir, Kupi, Tuhkatriinu ja Lumivalgeke. Etendused toimuvad kahes teatris: Buena Vista Theatre ja Walt Disney Theatre. Disney Cruise Line’il asuvad unikaalsed baarid, salongid ja ööklubid.

Lisaks toimuvad Disney laevadel vabaõhu muusika- ja tantsuetendused. Pidustused laevadel algavad esimesel päeval – Sail-Away Celebration on energiline tantsupidu kuhu tulevad kohale ka Disney tegelased. Piraadiõhtu on piraaditemaatikaga elav pidu tekil. Pixar Pals Party on maagiline pidu Disney-Pixar filmide tegelastega, mis toimub eksklusiivselt Alaska kruiisidel Disney Wonder’i pardal.

Oluline info

Mida sisaldab Disney kruiiside tavapakett?
Paketi hind sisaldab peaaegu kõike, mis on pardal saadaval: majutust kajutis, igapäevaseid hommiku-, lõuna- ja õhtusööke, jooke restoranides ja 9. tekil, suupisteid ja jäätiseid kogu laevas. Pakett sisaldab ka kõiki pardalolevaid tegevusi ja etendusi. Lisatasu eest on saadaval ekskursioonid sihtkohtades, spa teenused, telefonikõned, fotod, videomängud, Interneti kasutamine ja alkohoolsed joogid.

Kui vana peab laps olema kruiisil reisimiseks?
Enamikel kruiisidel osalemiseks peab laps olema vähemalt 6-kuune. Hawaii, Panama kanali ja Atlandi ületamise kruiisidel peab laps olema vähemalt 1-aastane.

Mida kanda õhtusöögil?
Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast. Üldiselt ei kanta restoranides ujumisriideid või õlapaeltega pluuse. Paljudel kruiisidel toimuvad ka õhtusöögid, kus kantakse ülikondi ja pidulikke riideid, näiteks kapteni õhtusöök.

Alkohol
Alkoholi ostmiseks ja tarbimiseks peab olema vähemalt 21-aastane. Pardale toodud alkoholi ei tohi tarbida avalikes kohtades. Reisijatelt, kes toovad oma veini või šampanja õhtusöögilauda palutakse maksta lisatasu $20 pudeli kohta.

Lisainfot sihtkohtade ja kruiisilaevade osas leiate www.disneycruise.disney.go.com.

Lisainfo ja tellimine: tartu@mycwt.com

Galerii

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis