Costa Cruises

Costa Cruises kruiisilaevad on kui tükikesed ujuvat Itaaliat seilamas Vahemere lainetel. Hubane õhkkond ja meeleolukad kohvikud-baarid-restoranid loovad mõnusa meeleolu ning on head kohad lõõgastumiseks peale igapäevaseid ekskursioone läbitavates sadamates.

Marsruudid kulgevad mööda erinevaid maailma ookeane ja meresid. Kõige suurem kruiisimarsruutide valik on Vahemerel ja seda aastaringselt. Costa soodsad Vahemere kruiiside pakkumised leiate siit.

Costa Cruises pakub võimalust külastada ühe reisiga mitmeid India ookeani saari ja saarestikke: Mauritius, Madagaskar, Seišellid, Reunion, Maldiivid, Sri Lanka. Eksootilistest kruiisidest on väga põnevad Kagu-Aasias kulgevad marsruudid, mis läbivad Hiinat, Indiat, Indoneesiat, Jaapanit, Malaisiat, Filipiine, Singapuri, Lõuna-Koread, Taid, Vietnami.

Costa Cruises laevastiku kruiisilaevad:

 • Costa Firenze (5200 reisijat) – ehitatud Hiina turu jaoks, valmis detsembris 2020
 • Costa Smeralda (6522 reisijat)
 • Costa Venezia (5200 reisijat) – teenindab Hiina turgu
 • Costa Diadema (4947 reisijat)
 • Costa Fascinosa (3780 reisijat)
 • Costa Favolosa (3780 reisijat)
 • Costa Deliziosa (2828 reisijat)
 • Costa Pacifica (3000 reisijat)
 • Costa Luminosa (2260 reisijat)
 • Costa Magica (3470 reisijat)
 • Costa Mediterranea (2680 reisijat)

Restoranid

Iga hommiku-, lõuna- ja õhtusöök Costa laevade pardal on eriline ja erinev. Päevasel ajal saavad reisijad lõunastada buffet restoranis basseini ääres ning õhtul proovida erinevaid hõrgutisi laeva pearestoranides. Erisündmuste tähistamiseks sobivad ideaalselt laevade à la carte restoranid. Costa neoClassica ja neoRiviera laevadel saab õhtustada ka tähistaeva all.

Samsara restoranis pakutakse tervislikke madala kalorsusega roogasid. Autentseid itaalia pizza’sid ja kuulsat Liguuria juustu focaccia’t saab proovida Pizzeria’s. Costa Diadema laeval on muuhulgas olemas ehtne Bavaaria õllesaal ja ka Tavola Teppanyaki jaapani restoran. Kui nälg peaks ootamatult näpistama, leidub Costa laevadel suupisteid ja snäkke igal ajal. Chocolate Bar on heaks üllatuseks kõigile maiasmokkadele ning Wine&Cheese Lounge’is pakutakse gurmeejuustusid koos itaalia ja prantsuse veinidega. Basseini ääres asuv Sorpresa di Mezzanotte sobib nendele, kes on üleval varaste hommikutundideni.

Kruiisi broneerides on soovitatav koheselt kruiisifirmale teada anda toiduallergiatest või eridieetidest.

Tegevused pardal

Costa Cruises kruiisidel leidub tegevusi kõigile olenemata vanusest. Laevadel saab lõõgastuda basseini ääres või mullivannis, osaleda tantsutundides, lugeda raamatuid raamatukogus, tegeleda erinevate spordialadega või ostelda laeva poodides.

Laeva jõusaalis saab osaleda erinevates trennides ja isegi reserveerida tunni eratreeneriga. Lisaks saab kaasreisijatega mängida korvpalli, võrkpalli ja jalgpalli. Pärast sportlikku päeva saavad reisijad lõõgastuda laeva spaas ja miks mitte ka ilusalongis.

Costa Diadema, Costa Fascinosa, Costa Favolosa, Costa Deliziosa ja Costa Serena laevadel on ka 4D kino ning Costa Luminosa laeval on ka golfisimulaator. Firma uusimal laeval, Costa Diademal on Star Laser lasermängud.

Lastele

Kruiisidel organiseeritakse tegevusi lastele vanuses 3 kuni 17. Lasteklubi on jaotatud neljaks vanusegrupiks: Mini – 3-6-aastased; Maxi – 7-11-aastased; Teen Junior – 12-14-aastased; Teen – 15-17-aastased. Lastele ja teismelistele korraldatakse erinevaid üritusi, sh peod, tantsutunnid, võistlused ja mängud basseinides. Costa Fascinosa ja Costa Favolosa laevadel on ka läbi kahe korruse ehitatud Acqua Park’id.

Meelelahutus

Costa laevadel toimuvad igal õhtul erinevad etendused, pärast mida saab lõõgastuda hubases Cigar Lounge’is või minna ööklubisse tantsima. Lisaks korraldatakse laevadel teemapidusid.

Oluline info

Mida sisaldab Costa Cruises kruiiside tavapakett?
Paketi hind sisaldab peaaegu kõike, mis on pardal saadaval: majutus kajutis, igapäevased hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, isiklik teenindus, kasiinoteenused, tegevused pardal, lasteklubi programmid, 24 tundi toateenindus, jõusaal, raamatukogu kasutamine ja etendused. Lisatasu eest on saadaval ekskursioonid sihtkohtades, spaa ja ilusalongi teenused, telefonikõned, Interneti kasutamine ja alkohoolsed joogid.

Kui vana peab laps olema kruiisil reisimiseks?
Enamikel kruiisidel osalemiseks peab laps olema laeva väljumise kuupäeval vähemalt 6-kuune. Pikematel kruiisidel (Atlandi, Vaikse, India ja Arktika, ookeaniületamisekruiisid, ümbermaailmakruiisid, kruiisid, mis kestavad 15+ päeva) peab laps olema vähemalt 1-aastane.

Mida kanda õhtusöögil?
Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast. Üldiselt ei kanta restoranides ujumisriideid või õlapaeltega pluuse. Paljudel kruiisidel toimuvad ka õhtusöögid, kus kantakse ülikondi ja pidulikke riideid, näiteks kapteni õhtusöök.

Alkohol
Alkoholi ostmiseks ja tarbimiseks peab olema vähemalt 18-aastane. Alkoholi ostmiseks ja tarbimiseks kruiisidel, mis lahkuvad USA sadamatest peab olema vähemalt 21-aastane. Maalt ostetud alkoholi või toitu ei ole lubatud laeval tarbida. Kui ostate sadamast alkoholi või toitu tuleb see laevale naastes anda meeskonna kätte ning ostetud esemed saab tagasi viimasel päeval laevalt lahkudes.

Oma kruiisisoov saatke aadressile tartu@mycwt.com

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis