Kruiisifirmade uued tervishoiumeetmed

Norwegian Cruise Line on esimene suurte kruiisifirma seas, mis avalikustas oma uued tervishoiumeetmed, mida hakatakse rakendama kõikidel NCLi laevadel kaitsmaks reisijate ja laeva meeskonna tervist ning tagamaks turvalist kruiisimist.
Eesmärk on teha kõik selleks, et kruiisikülalised saaksid ka edaspidi mugavalt ja rahuliku meelega maailma avastada.

UUENDATUD VENTILATSIOONISÜSTEEMID
Kõikidele laevadele paigaldakse H13 HEPA filtrid, mis eemaldavad õhust 99,95% patogeenidest ja tagavad laeval efektiivse õhupuhastuse. Sarnased filtrid on kasutusel ka meditsiinisüsteemis.

TÕHUSAM TERVISESCREENING
Kõik külalised läbivad enne laevale minekut tõhustatud tervisekontrolli ja riskirühma kuuluvad isikud lisaks täiendava läbivaatuse. Kogu meeskond läbib enne laevale tulekut põhjaliku med. läbivaatuse ja reisi vältel toimub pidev meeskonna terviseseisundi jälgimine.

TÄIENDAV DESINFITSEERIMINE
Kõiki laevu puhastatakse ja desinfitseeritakse põhjalikult enne igat reisi vastavalt laevadele kehtestatud uutele sanitaarnormidele. Kajuteid ja avalike ruume desinfitseeritakse endisest sagedamini ja kasutatakse elektrostaatilist pihustustehnoloogiat. Desinfitseerimisel kasutatakse hüpokloorhapet (HOCI), mis on mittetoksiline oksüdeerija, mis tapab tõhusalt baktereid, eoseid ja viirusi.
Tihedas kasutuses olevaid avalike alasid ja lifte desinfitseeritakse ööpäevaringselt ja sagedamini tipptundidel.
Rootsi lauas on teenindajad, kes serveerivad külalistele toitu.
Kõikidel külalistele palutakse pesta käsi võimalikult tihti, kätepuhastusvahendid on kõikjal saadaval.

VASTUTUSTUNDLIK DISTANTSI HOIDMINE
Et sotsiaalne distantseerumine laeva pardal oleks võimalik, vähendatakse reisijate arvu. Distantsi hoitakse terminalides ja viiakse sisse online check-in. Laeva avalikes ruumides piiratakse inimeste arvu.

TÄIENDAVAD TERVIHOIUVAHENDID
Pardal olevad meditsiinikeskused varustatakse uusimate testimiskomplektide ja meditsiinitarvikutega. Samuti suurendakse meditsiinitöötajate arvu laeval. Igal laeval on spetsiaalsed isolatsioonikajutid, mida saab vajadusel kasutusele võtta.

TÄIENDAVAD OHUTUSMEETMED KALDAL
Koostöös kohalike partnerite ja reisikorraldajatega teeb kruiisifirma kõik selleks, et ka maa peal järgitaks rahvusvaheliselt heakskiidetud tervishoiu- ja sanitaarnõudeid.
Külastatakse ainult ametlikult avatud sadamaid, mis on reisijatele ohutud. Kruiisifirma informeerib reisijaid operatiivselt muutustest, mis võivad kruiisiprogrammi muuta.

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis