Millised on nõutumad kruiisisihtkohad 2021?

Ajal mil reisimine on ajutiselt peatunud, ei ole reisidest unistamine kuhugi kadunud. Inimesed teevad plaane tulevasteks puhkusereisideks ning broneerivad kruiise 2021 aastaks. Võimalus on teha veel kaugemaid plaane kuna mitmed kruiisifirmad on avalikustanud oma 2022 hooaja kruiisiprogrammid ja võtavad vastu broneeringuid.

Sihtkohtade populaarsus sõltub üsna palju sellest, millisest piirkonnast reisijad tulevad.

Ameeriklased broneerivad kodu lähedale 
Kõige populaarsemad kruiisisihtkohad ameeriklaste seas on Kariibid, Alaska ja kruiisid, mis algavad USA sadamatest nt Kanada ja Uus-Inglismaa, Mehhiko Riviera, Hawaii ja Panama kanal.

Suurbritannia kruiisijate eelistus Kariibid, Alaska ja väljumised kodust
Euroopa suurte kruiisijate hulka kuuluvate brittide eelistused kattuvad mõneti ameeriklaste omaga. Kariibi meri ja Alaska on ka nende suurimad eelistused ning kruiisid, mis algavad koduukselt, näiteks Southamptonist.

Kauged ja eksootilised sihtkohad tulekul
Nõudlus 2021 aasta kruiisidele on suur. Üks põhjus on kindlasti see, et paljud reisijad on sel aastal ärajäänud kruiisid lükanud järgmisse aastasse. Mitmed kruiisifirmad on juba avanud broneerimise 2022 aasta kruiisidele.
Norwegian Cruise Line`il tõotab 2021-2022 hooaeg tulla kruiisifirma 54-aastase ajaloo kõige eksootilisem. Esmakordselt on kavas Antarktika kruiis Norwegian Stariga, Lõuna-Aafrika kruiisid Kaplinnast Norwegian Jade`ga ja 2022-2023 talvel teeb Norwegian Sun eksootilisi Aasia kruiise.

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis